Dom Aktualności

wiadomości o firmie Przytulne meble wezmą udział w 10. Międzynarodowych Targach Mebli w Chinach (CIFF)

Orzecznictwo
Chiny Dongguan Fuxing Furniture Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Dongguan Fuxing Furniture Co., Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
Dzięki świetnemu produktowi firmy Cosyfurniture. Tak bardzo lubimy nasz nowy pokój biurowy. Stanowiska stanowisk pracy pomagają nam, bardzo dobrej jakości i kolorowym!

—— Sport One Inc.

Jesteśmy filipińską firmą z nowym budynkiem biurowym, szukamy wielu dostawców z Chin, aby zaoferować nam biurka. Ostatecznie wybraliśmy Cozy jako dostawcę, który oferuje nam stanowiska dla personelu, stanowiska dyrektorów kabin i tak dalej. Właściwie ich produkty nas nie zawiodły, bardzo piękne biurka i szafki. Dzięki!

—— Grupa Pioneer Point

Dzięki twoim produktom dobrej jakości są one dobrze sprzedawane w naszym nowym salonie sprzedaży. Chcę mieć więcej biur pośredników w średnim rozmiarze, kiedy zamówimy nasz następny kontener w kwietniu. Może będziemy potrzebować dwóch kontenerów 40-godzinnych, mam nadzieję, że zaoferują nam trochę więcej rabatu!

—— Ulife Furniture Co.ltd

Mamy bardzo szczęśliwą wizytę w tej firmie, ich budynek fabryczny jest bardzo dobry, są to nowoczesne budynki, o wiele lepsze niż inne suppertery, które odwiedziłem. Myślę, że mogę im zaufać po obejrzeniu ich fabryki i wyposażenia!

—— Zhige Interior Group

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Przytulne meble wezmą udział w 10. Międzynarodowych Targach Mebli w Chinach (CIFF)
najnowsze wiadomości o firmie Przytulne meble wezmą udział w 10. Międzynarodowych Targach Mebli w Chinach (CIFF)
Przytulne meble biorą udział w Międzynarodowych Targach Meblowych w Chinach (CIFF) od 2009 r. I są mile widziane w tym roku na 10. wystawie w CIFF!

Jako profesjonalna fabryka mebli laminowanych melaminą, od 2009 roku zdobywamy wiele reputacji od CIFF. Przez cały rok pokazujemy nasze nowe modele mebli na targach, a nasi klienci mogą zobaczyć i sprawdzić jakość naszych mebli.

Witamy na naszym stoisku na 1.1Hall, D08 . Data: 2019.3.28-31

Pub Czas : 2019-02-25 17:39:43 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Dongguan Fuxing Furniture Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Daniel

Tel: +86 136 2261 4833

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)