Dom Aktualności

wiadomości o firmie Wiertło przeciwpożarowe jesienią 2018 Fuxing Furniture Co.ltd

Orzecznictwo
Chiny Dongguan Fuxing Furniture Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Dongguan Fuxing Furniture Co., Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
Dzięki świetnemu produktowi firmy Cosyfurniture. Tak bardzo lubimy nasz nowy pokój biurowy. Stanowiska stanowisk pracy pomagają nam, bardzo dobrej jakości i kolorowym!

—— Sport One Inc.

Jesteśmy filipińską firmą z nowym budynkiem biurowym, szukamy wielu dostawców z Chin, aby zaoferować nam biurka. Ostatecznie wybraliśmy Cozy jako dostawcę, który oferuje nam stanowiska dla personelu, stanowiska dyrektorów kabin i tak dalej. Właściwie ich produkty nas nie zawiodły, bardzo piękne biurka i szafki. Dzięki!

—— Grupa Pioneer Point

Dzięki twoim produktom dobrej jakości są one dobrze sprzedawane w naszym nowym salonie sprzedaży. Chcę mieć więcej biur pośredników w średnim rozmiarze, kiedy zamówimy nasz następny kontener w kwietniu. Może będziemy potrzebować dwóch kontenerów 40-godzinnych, mam nadzieję, że zaoferują nam trochę więcej rabatu!

—— Ulife Furniture Co.ltd

Mamy bardzo szczęśliwą wizytę w tej firmie, ich budynek fabryczny jest bardzo dobry, są to nowoczesne budynki, o wiele lepsze niż inne suppertery, które odwiedziłem. Myślę, że mogę im zaufać po obejrzeniu ich fabryki i wyposażenia!

—— Zhige Interior Group

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Wiertło przeciwpożarowe jesienią 2018 Fuxing Furniture Co.ltd
najnowsze wiadomości o firmie Wiertło przeciwpożarowe jesienią 2018 Fuxing Furniture Co.ltd
W dniu 12 listopada 2019 r. Fuxing Furniture Co., Ltd (Cozy Furniture) wykonał w tym roku swoje jesienne ćwiczenia przeciwpożarowe.

Wiertarka przeciwpożarowa składa się z dwóch części: lekcji w pomieszczeniach i ćwiczeń na świeżym powietrzu . Lekcje miały na celu upewnienie się, że każdy pracownik firmy zdaje sobie sprawę ze znaczenia bezpieczeństwa produkcji i tego, jak to zrobić, aby zapewnić bezpieczeństwo produkcji, a praktyka upewnia się, że pracownicy wiedzą, jak postępować w razie pożaru.

„Wiertarka przeciwpożarowa jest bardzo ważna dla firmy, może pomóc w uniknięciu pożaru i zapewnić płynność produkcji w firmie. Może również zapewnić, że wszystkie zamówienia naszych klientów będą bezpieczne i dostarczone na czas.” --- Powiedział kierownik Fuxing Furniture Co., Ltd.

Departament Bezpieczeństwa Firmy. pokaż, jak korzystać z gaśnicy!

Pracownicy ćwiczą gaśnicę.

Departament Bezpieczeństwa. pokaż, jak korzystać z wody przeciwpożarowej.

Lekcje w pomieszczeniach.

Pub Czas : 2019-11-13 10:27:39 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Dongguan Fuxing Furniture Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Daniel

Tel: +86 136 2261 4833

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)