Dom Aktualności

wiadomości o firmie Dlaczego warto dostosować się do elastyczności miejsca pracy

Orzecznictwo
Chiny Dongguan Fuxing Furniture Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Dongguan Fuxing Furniture Co., Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
Dzięki świetnemu produktowi firmy Cosyfurniture. Tak bardzo lubimy nasz nowy pokój biurowy. Stanowiska stanowisk pracy pomagają nam, bardzo dobrej jakości i kolorowym!

—— Sport One Inc.

Jesteśmy filipińską firmą z nowym budynkiem biurowym, szukamy wielu dostawców z Chin, aby zaoferować nam biurka. Ostatecznie wybraliśmy Cozy jako dostawcę, który oferuje nam stanowiska dla personelu, stanowiska dyrektorów kabin i tak dalej. Właściwie ich produkty nas nie zawiodły, bardzo piękne biurka i szafki. Dzięki!

—— Grupa Pioneer Point

Dzięki twoim produktom dobrej jakości są one dobrze sprzedawane w naszym nowym salonie sprzedaży. Chcę mieć więcej biur pośredników w średnim rozmiarze, kiedy zamówimy nasz następny kontener w kwietniu. Może będziemy potrzebować dwóch kontenerów 40-godzinnych, mam nadzieję, że zaoferują nam trochę więcej rabatu!

—— Ulife Furniture Co.ltd

Mamy bardzo szczęśliwą wizytę w tej firmie, ich budynek fabryczny jest bardzo dobry, są to nowoczesne budynki, o wiele lepsze niż inne suppertery, które odwiedziłem. Myślę, że mogę im zaufać po obejrzeniu ich fabryki i wyposażenia!

—— Zhige Interior Group

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Dlaczego warto dostosować się do elastyczności miejsca pracy
najnowsze wiadomości o firmie Dlaczego warto dostosować się do elastyczności miejsca pracy
Ustalenia dotyczące miejsca pracy odgrywają ważną rolę w dobrostanie i wydajności pracowników. Z czasem przestrzenie robocze uległy zmianom, a jednym z trendów, które pojawiają się jako zwycięzca, są elastyczne warunki pracy

Zgodnie z raportem z 2018 r. Opublikowanym przez Ministerstwo Handlu w Singapurze (MOM), więcej pracodawców zapewnia elastyczną organizację pracy zarówno na poziomie formalnym, jak i ad hoc. Coraz więcej firm odnotowuje również progresję w zakresie rocznego prawa do urlopu i tygodni pracy. W 2018 r. Większość firm nadal zapewniała zasiłki urlopowe poza obowiązkowymi wymogami, w szczególności z tytułu urlopu wychowawczego i urlopu wychowawczego.

Raport zatytułowany "Warunki zatrudnienia" zawiera ogólne warunki zatrudnienia i praktyki w miejscu pracy w Singapurze, szczególnie elastyczne warunki pracy, prawo do urlopu, tydzień pracy i absencję chorobową. Obejmuje również badanie wpływu różnych praktyk w miejscu pracy na rotację personelu.

Dlaczego elastyczny obszar roboczy jest tak korzystny

Raport wskazuje, że elastyczne warunki pracy, które pozwoliłyby pracownikom na elastyczność i elastyczność, mają kluczowe znaczenie dla zmniejszenia prawdopodobieństwa rezygnacji pracowników. Dotyczy to w szczególności pracowników o ważnych zobowiązaniach, takich jak obowiązki rodzinne. Oferowanie FWA pozwala pracownikom raz wstrzymanym przez inne zobowiązania do pracy. Z kolei firmy mogą zatrzymać i przyciągnąć pracowników, pozwalając im korzystać z większej puli talentów.

Odkrywanie wzrostu

W raporcie stwierdzono, że największy wzrost odnotowano w branży budowlanej (+6,8%), a usługi pozostały w tyle (+6,1%) w zapewnianiu elastycznych form pracy. W rzeczywistości więcej firm zapewniało formalne FWA w większej różnorodności, ponieważ odsetek firm oferujących tylko jedną formalną FWA spadł, podczas gdy co najmniej dwa formalne FWA wzrosły. Przejście z jednej FWA do co najmniej dwóch FWA zaobserwowano we wszystkich szerokich sektorach.

"Coraz więcej firm dostrzega znaczenie i korzyści FWA, ponieważ odsetek placówek, które nie oferują formalnych FWA, spadł z 50 procent w 2017 r. Do 47 procent w 2018 r. Spadek odnotowano we wszystkich szerokich sektorach, a usługi rejestrujące gwałtowny spadek 3,6 proc., Podczas gdy produkcja (-2,6 proc.) I budownictwo (-1,8 proc.) Odnotowywały umiarkowane spadki "- czytamy w raporcie.

https://www.topazfurniture.com.au/blog/whyi-its-time-to-embrace-workplace-flexibility

Pub Czas : 2019-03-04 11:42:53 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Dongguan Fuxing Furniture Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Daniel

Tel: +86 136 2261 4833

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)